ΚρήτηΤοπικές Είδησης
Υποδοχή στο “Ελ. Βενιζέλος” για τον Αντώνη Τσαπατάκη
![](https://galaksias.com/wp-content/uploads/2023/08/Tsapatakis-Ypodoxh-780x470.jpg)
Σε ελληνικό έδαφος βρίσκεται εδώ και λίγη ώρα ο παγκόσμιος πρωταθλητής των 100μ. πρόσθιο Αντώνης Τσαπατακης…
Ο γενικός γραμματέας Αθλητισμού Γιώργος Μαυρωτας και η πρόεδρος της ΕΟΑΜ-ΑμεΑ Ιωάννα Καρυοφυλλη τον υποδέχθηκαν, του εδωσαν συγχαρητήρια για τη μεγαλη επιτυχια του και του ευχηθηκαν τα καλύτερα στους αγώνες που έρχονται. Πηγαία και η αγαπη του κόσμου, που τον αναγνώρισε και ηθελε να φωτογραφηθεί μαζί του.