ΚρήτηΤοπικές Είδησης
Λαμπρόπουλος: “Να μπούμε στην εξάδα με τον ΟΦΗ” (vid)
![](https://galaksias.com/wp-content/uploads/2023/07/labropoulos-ofi-780x470.jpg)
Μήνυμα play off έστειλε κατά την επίσημη παρουσίασή του από την ΠΑΕ ΟΦΗ το πέμπτο μεταγραφικό απόκτημα της ομάδας, ο Βασίλης Λαμπρόπουλος.
Μετρώντας μια γεμάτη σε συμμετοχές περίοδο στο εξωτερικό, ο 33χρονος κεντρικός αμυντικός επιστρέφει στο ελληνικό ποδόσφαιρο και θα φορέσει την φανέλα του ΟΦΗ στην Super League 1, ενώ η πρώτη του γνωριμία με το Ηράκλειο είχε χρώμα από την πλατεία Ελευθερίας και την πλατεία Ελευθερίου Βενιζέλου στο κέντρο της πόλης: