ΚρήτηΤοπικές Είδησης
Επίσημο του Ν. Σουτζή στον ΑΟΤ
![](https://galaksias.com/wp-content/uploads/2023/07/nikos-soutzis-780x470.jpg)
Με τον Νίκο Σουτζή στο τιμόνι του θα πορευτεί την νέα χρονιά στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ ο ΑΟΤ καθώς οι δύο πλευρές ήρθαν σε πλήρη συμφωνία με την ομάδα της Μεσαράς να ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας τους.
Η ανακοίνωση: «Η διοίκηση του Αθλητικού Ομίλου Τυμπακίου ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον προπονητή Νίκο Σουτζή. Νίκο η οικογένεια του ΑΟΤ σου εύχεται μια καλή χρονιά με επιτυχίες».